Drukuj
Jesteśmy firmą rodzinną. Od 1997 roku rozwijamy swoją działalność na rynku hydrauliki siłowej. Firmę założył Henryk Wilkowski który nabierał doświadczenia w firmie POM Tuchola, ojciec obecnego właściciela Romana Wilkowskiego. Pomysł stworzenia firmy ROLMET zrodził się na skutek obserwacji potrzeb polskiego rynku hydraulicznego i wyniknął z pasji założycieli. Od początku istnienia bez przerwy udoskonalamy swoje procesy regeneracyjne oraz regularnie poszerzamy wachlarz usług, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom wymagających klientów. Z wielkim zainteresowaniem śledzimy najnowsze osiągnięcia i trendy w hydraulice siłowej, a wszelkie nowości i odkrycia dotyczące zastosowania kolejnych urządzeń umieszczamy jako propozycję w naszej ofercie.
 
Na co dzień współpracujemy z firmą ROLMET-PLUS zajmującą się sprzedażą nowych pomp hydraulicznych, rozdzielczy, siłowników, silników hydraulicznych oraz zaworów. Dzięki tej współpracy jesteśmy w stanie zregenerować lub dopasować nowe elementy danego układu hydraulicznego. Indywidualne podejście do klienta oraz wysoka jakość naszych usług gwarantuje długoletnią współpracę.
 
Wśród naszych stałych klientów jest wiele renomowanych polskich firm. W działaniu stawiamy na jakość, a najwyższym dobrem jest dla nas zadowolenie klientów.
2011 O firmie. Custom Footer text
Powered by Joomla 1.7 Templates